Опис

У зв'язку з політикою лібералізації газового ринку України відбувся розподіл функцій поставки і транспортування природного газу розподільними мережами, що дозволило залучити нових учасників ринку природного газу.

Сьогодні компанія СБПМ бере активну участь в процесі поставки природного газу населенню та юридичним особам в якості газового трейдера. 

Наша компанія ТОВ "СБПМ" спеціалізується на поставках природного газу за нерегульованим тарифом  промисловим підприємствам по всій території України. Нашим клієнтам ми завжди пропонуємо найвигідніші умови надання послуги, включаючи знижки по тарифу, оптимальні та комфортні умови оплати і поставки природного газу кінцевому користувачеві.

До кожного нашого клієнта ми застосовуємо індивідуальний підхід, беручи до уваги кількість необхідного природного газу, специфіку діяльності організації, принципи ціноутворення, знижки та умови оплати. 

Працюючи тривалий час в газовій сфері на міжнародному та національному рівні, СБПМ поєднує в собі гнучкість і високий рівень сервісу. Завдяки нашому досвіду ми можемо запропонувати кращі умови для наших клієнтів.

Ми пропонуємо поставки природного газу основних Європейських та національних дистриб'юторів, підбираючи найоптимальніші умови для наших клієнтів. СБПМ - це не тільки Ваш постачальник природного газу, це Ваш партнер, який зацікавлений у вашій стабільності і стрімкий розвиток. Гнучка система ціноутворення і наші глибокі знання ринку здатні надати гарантії надійності наших рішень з урахуванням ваших вимог.

Якщо Ви хочете докладніше дізнатися про умови надання послуги телефонуйте за вказаним на сайті номером телефону. Наш менеджер надасть Вам всю необхідну інформацію для подальшої співпраці.

Поставки здійснюються споживачам Київської, Вінницької, Івано-Франківської, Запорізької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської, Тернопільської, Херсонської, Черкаської області та інших областей України. Також споживачами є підприємства харчової промисловості, машинобудування, будівельної та хімічної промисловості.

Компанія зарекомендувала себе як надійний і платоспроможний партнер.