Зріджений газ

Про напрямок

LPG (Liquefied Petroleum Gas) - зріджений нафтовий газ – є не тільки фундаментальним будівельним елементом в нафтохімічному процесі, а й зручним паливом, що використовується в усьому світі для побутових цілей і в промисловості.

ТОВ «СБПМ» має довгострокові контракти з провідними постачальниками зрідженого газу з Казахстану та Росії. Якість продукції підтверджена міжнародними сертифікатами.

Одна з основних переваг нашої компанії – це наявність власного автопарку, а саме спеціалізованого автотранспорту, призначеного для перевезення особливо небезпечних вантажів. Весь автотранспорт обладнано об'ємно-масовими витратомірами, що гарантують точність наливу та GPS-навігацією, що забезпечує точний контроль вантажу.

Газонаповнювальні станції (ГНС) компанії забезпечені сучасними сховищами LPG, що відповідають світовим стандартам, а також усім вимогам пожежної, екологічної та технічної безпеки. Підтвердження технічної відповідності проводиться раз на рік. На поточний момент ємності для зберігання складають більше 1000 тон. ГНС розташовані в м. Одеса., м. Ізмаїл, смт Нова Водолага, Харківська область.

Компанія впевнено зміцнює свої позиції на ринку зрідженого газу України шляхом збільшення обсягів поставок та розширення мережі ГНС.

Як почати співпрацю

Отримайте
зворотний зв'язок
Прийміть рішення
про співпрацю
Підпишіть
договір

Верескун Сергій

Керівник проекту з реалізації LPG та дизельного палива.

Закінчив Київський Військовий Інститут Управління та Зв'язків за спеціальністю «Інженер радіоелектроники».

2003 – 2009 - займав посаду генерального директора ТОВ «Укренергопром».

2009 – 2016 - займав керуючі посади у компаніях – трейдерах нафтохімічної продукції

2016 - розпочинає діяльність у ТОВ «СБПМ» у якості комерційного директора, розвиває напрямок реалізації дизельного пального та LPG

2018 - керівник проекту з реалізації LPG та дизельного палива ТОВ «СБПМ».

Контакти:
тел.: +38 067 242 99 55
mail.: vsa@sbpm.com.ua

Верескун Сергій. Керівник проекту з реалізації LPG та дизельного палива