Постачання добрив

Про напрямок

Ми прагнемо допомогти фермерам підвищити обсяги та якість врожаю.
Врожайність сільськогосподарських культур - найважливіший показник ефективності використання мінеральних добрив і зміни родючості грунту.

З 2016 року компанія СБПМ стрімко розвиває напрямок оптових поставок азотовмісних добрив. На поточний момент ми пропонуємо комплексний та якісний сервіс по забезпеченню підприємств необхідними добривами.

Асортимент і оптимальна вартість добрив забезпечені довгостроковою співпрацею з українськими та міжнародними виробниками світового класу, у високій якості продукції яких немає сумнівів. Розвинена логістична інфраструктура СБПМ гарантує своєчасну доставку і зберігання продукції, що поставляється.

Ми допомагаємо розвивати аграрний бізнес

Щоб забезпечити високі показники середньорічного виробництва аграрних культур з мінімальними витратами потрібне комплексне підживлення ґрунту, важлива ланка якого - внесення мінеральних добрив в ґрунт.
Перелік продукції компанії складають однокомпонентні та комплексні мінеральні добрива:

Комплексні мінеральні добрива

 • Нітроамофоска
 • Діаомофоска
 • Амофос
 • Сульфат амонію
 • Сульфоамофос

Однокомпонентні

 • Аміак рідкий технічний (безводний)
 • Карбамід
 • КАС
 • Аміачна селітра
 • Калій хлористий

Внесення безводного аміаку

Безводний аміак - ефективне висококонцентроване азотне добриво, що дозволяє повністю механізувати і автоматизувати всі технічні операції, пов'язані з його використанням. Аміак - це найпростіша форма азоту для живлення рослин і найконцентроване азотне добриво (він містить 82,3% азоту).

Аміак є найдешевшим азотним добривом в перерахунку на діючу речовину. Його втрати при внесенні є найменшими серед азотної групи. Велика ефективність рідкого аміаку обумовлюється більш рівномірним розподілом його в орному шарі, а також більшою доступністю азоту рослинам. Під впливом безводного аміаку в грунті зростає кількість рухомих форм фосфору, калію і мікроелементів, що покращує режим харчування рослин.

З метою оптимізації та підвищення ефективності внесення добрив і проведення азотних підживлень с/г культур компанія СБПМ виконує технологічний супровід господарств. В яке входить:

 1. Аналіз грунту кваліфікованими фахівцями компанії.
 2. Лабораторне підтвердження.
 3. Доставка безводного аміаку спеціальними цистернами для перевезення вантажів з класом небезпеки 4.
 4. Внесення аміаку в грунт спеціально призначеною для цього технікою.

Як почати співпрацю

Отримайте
зворотний зв'язок
Прийміть рішення
про співпрацю
Укладіть
договір