Дизельне паливо

Про напрямок

ТОВ «СБПМ» здійснює постачання дизельного палива як великим оптом, так і дрібнооптовими партіями (залізничними або бензовозними нормами). Дизельне паливо відповідає європейському екологічному стандарту «Євро-5» та іншим міжнародним стандартам якості, що засвідчується сертифікатом відповідності та паспортом якості заводу-виробника.

Ми здійснюємо контроль якості продукту на всіх етапах транспортування до складу Покупця, а сучасна автоматизована система наливу нафтопродуктів забезпечує точність вимірювання об’єму палива під час відвантаження клієнту.

Оскільки дизельне паливо відноситься до категорії небезпечних вантажів ми уважно ставимося до його транспортування. Безпечна, оперативна та вигідна доставка забезпечуються завдяки злагодженій роботі логістичної команди і кваліфікованих водіїв, та власному парку автоцистерн, що відповідають всім вимогам пожежної та екологічної безпеки. GPS навігація в автомобілях забезпечує точний контроль вантажу.

Як почати співпрацю

Отримайте
зворотний зв'язок
Прийміть рішення
про співпрацю
Укладіть
договір
Споживачі які є роспорядниками/одержувачами бюджетних коштів та/або обмежені вимогами ЗУ "Про публічні закупівлі" можуть надіслати запрошення на участь у торгах, ми підготуємо тендерну пропозицію та візьмемо участь у торгах.

Верескун Сергій

Керівник проекту з реалізації LPG та дизельного палива.

Закінчив Київський Військовий Інститут Управління та Зв'язків за спеціальністю «Інженер радіоелектроники».

2003 – 2009 - займав посаду генерального директора ТОВ «Укренергопром».

2009 – 2016 - займав керуючі посади у компаніях – трейдерах нафтохімічної продукції

2016 - розпочинає діяльність у ТОВ «СБПМ» у якості комерційного директора, розвиває напрямок реалізації дизельного пального та LPG

2018 - керівник проекту з реалізації LPG та дизельного палива ТОВ «СБПМ».

Контакти:
тел.: +38 067 242 99 55
mail.: vsa@sbpm.com.ua

Верескун Сергій. Керівник проекту з реалізації LPG та дизельного палива