Форвардна програма

Про напрямок

ТОВ "СБПМ" прагне допомогти фермерам підвищити врожайність і знизити витрати.

Форвардна програма запропонована СБПМ – унікальний комплексний продукт, який дозволяє агровиробникам отримати у потрібний момент на основних етапах виробництва пальне та мінеральні добрива, з можливістю розрахуватись за них після збору врожаю вирощеними культурами.

Це зручно, тому що Ви не витрачаєте час на пошуки де взяти все необхідне, а займаєтеся тим, що любите - роботою на землі.

як це працює

Визначаємо умови співпраці
і підписуємо угоду
Страхуємо майбутній врожай
від усіх ризиків
у сфері агровиробництва
Передаємо Вам міндобрива,
якісне паливо
в необхідних обсягах
Ви розраховуєтесь
вирощеною продукцією

МТБ & СБПМ
Партнерська програма для агробізнесу

Дослідивши світовий і національний досвід роботи по фінансуванню невеликих і середніх агро - виробників, МТБ Банк спільно з SBPM реалізував партнерську програму, яка передбачає спрощений і стандартизований підхід по фінансуванню агровиробників

СХЕМА РОБОТИ:

детальний опис

 1. 1

  Звернення агровиробника в СБПМ

  за придбанням продукції за рахунок кредитних коштів (фінансування до 100% від суми поставки).
 2. 2

  Консультація + пакет документів

  Менеджер СБПМ надає Агровиробнику рахунок - фактуру на придбання продукції та контакти співробітника Банку для отримання попереднього рішення. Співробітник Банку проводить консультацію Агровиробника за програмою фінансування. Агровиробник збирає необхідний пакет документів (анкета-клопотання, фін. звітність, рахунок-фактура) і передає в Банк.
 3. 3

  Інформування про рішення

  Співробітник Банку аналізує пакет документів, пише відповідну кредитну заявку і направляє її на прийняття рішення про кредитування Агровиробника. Ухвалення рішення про кредитування відбувається протягом 24 годин з моменту надання пакета документів зазначеного в п.3. Банк інформує Агровиробника і СБПМ про прийняте рішення.
 1. 4

  Договір купівлі-продажу продукції

  При позитивному рішенні Банку про кредитування, СБПМ підписує з Агровиробником відповідний договір купівлі-продажу продукції. Продукція відвантажується Агровиробнику.
 2. 5 / 6

  Відкриття рахунку + документи, кредитний договір

  Протягом наступних максимум 9 календарних днів після прийняття позитивного рішення про кредитування, Агровиробник відкриває рахунок в Банку, а також надає в Банк документи, що залишилися відповідно до переліку документів. Банк проводить ідентифікацію клієнта, готує і підписує з Агровиробником необхідні договори, видає кредит.
 3. 7

  Розрахунок за продукцію за рахунок кредитних коштів

  Розрахунки Агровиробника з СБПМ за договором купівлі-продажу / поставки за продукцію (добрива, ПММ) - відбувається за рахунок кредитних коштів на поточний рахунок СБПМ в Банку.
 4. 8

  Погашення кредиту

  Повернення кредиту Агровиробником згідно графіка.