Caspit group

Група Каспіт
Группа компаній CASPIT GROUP була cтворена в 2012 році, і вже в 2019 році завершилася структуризація всіх активів групи до складу якої входять наступні компанії:

Нафтохімія

СБПМ
Компанія здійснює оптові продажі нафтопродуктів та дизельного палива, здійснює постачання електроенергії та LPG. Займає лідируючу позицію в Україні по поставкам н-гексану. З 2016 року активно розвиває напрямок оптових поставок мінеральних добрив та здійснює фінансову підтримку аграрного сектору завдяки спеціально розробленій партнерській програмі для агробізнесу.

ДАНКОР – ТРЕЙД
Трейдер нафтопродуктів, займається оптовими продажами дизельного палива та постачанням LPG

Енергетика

ОЕНЖІ СОЛАР
Компанія працює в галузі сонячної енергетики та займається проектуванням, будівництвом і подальшим обслуговуванням сонячних електростанцій як для домашніх, так і для промислових об’єктів.

ВК Інвест 2005
Постачальник LPG в Одеській області, володіє 3 ГНС та 11 АГЗС, займається реалізацією LPG в балонах для побутових потреб.

АГРО

Дюнгер
Підприємство займається розробкою та виробництвом гранульованих мінеральних добрив методом компактування. Виробнича база розташована в селі Нова Любомирка на Рівненщині.

Перевезення

КЛІМ АВТО
Надає послуги перевезення LPG, в розпорядженні компанії газовози та авто для перевезення наливної хімії.