Про нас

ТОВ «СБПМ»

Компанія заснована в 2009 році з метою здійснення трейдингових операцій в енергетичному секторі. В 2012 році розпочато реалізацію LPG, активний розвиток напрямку дозволив подальше придбання газонаповнюючої станції (ГНС) в с. Нова Водолага, Харьківської області. У 2015 році ТОВ «СБПМ» виходить на ринок нафтохімічної продукції.

Згодом компанія купує власний спеціалізований автотранспорт для перевезення нафтохімічної продукції та активно розвиває експортний напрямок. З 2017 року підприємство здійснило вихід на ринок мінеральних добрив

Про компанію

ТОВ «СБПМ» - це в першу чергу команда найкращих та досвідчених фахівців в кожному напрямку діяльності компанії, здатних працювати з найвибагливішими контрагентами, досягати оптимального результату по кожному підписаному контракту та швидко реагувати на виникаючі запити партнерів.

Стратегія роботи з монопродуктами та відхід від широкої лінійки товарів дозволили отримати від виробників найкращу ціну за рахунок великих об’ємів та побудувати більш ефективну логістику, та в підсумку забезпечити найпривабливішу ціну для Покупця. Все це дозволило стати одними з найбільших постачальників нафтохімічної продукції в Україні. Наразі, ТОВ «СБПМ» є лідером серед підприємств-постачальників н-гексану в Україні.

Наявність в активах виробничих потужностей з виробництва мінеральних добрив дозволяє позбавитися трейдерської націнки та забезпечити вигідну ціну для Покупців.
З моменту виходу на аграрний ринок підприємство не тільки досягло успіху у реалізації мінеральних добрив, а й запровадило спеціально розроблену для агробізнесу партнерську програму з метою фінансової підтримки аграрного сектору.